ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Przebicie poziomu 4,2620 to sygnał do osłabiania złotego.

Wczoraj cena EUR/PLN spadła chwilowo do ceny 4,2393. Nie dotarliśmy do kluczowego oporu ze strategii. Dziś mamy przebicie poziomu 4,2620 i marsz w kierunku 4,2836. Gdyby i ten poziom został sforsowany, to pozostało by do zdobycia tylko 4,2950. Kto według mojej sugestii kupił euro, może zrealizować zyski w cenie 4,2620-4,2836.

Sygnalizowałem wczoraj pierwsze symptomy zmiany sentymentu dla dolara. Dolara wczoraj można było kupić najtaniej w rejonie 3.5432 a dziś 3,5449. Wczoraj dolar odbił się od poziomu 3,5710 wartości znanej z strategii tygodniowej a dziś mamy nowy szczyt w zakresie 3,5775. grający według mojej strategii mogą zrealizować zyski a średnioterminowi gracze zostają na zielonej walucie.

Uwaga wszystkie waluty regionu CEE tracą z forintem na czele.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu