ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Bariera popytowa na cenie 4,2330 zatrzymała umacnianie złotego.

Dołek wczoraj był na cenie 4,2338. To bardzo blisko znanego nam ze strategii oporu. Dziś idziemy w kierunku ceny 4,2620. Złoty lekceważy optymizm na rynkach i trzyma się w konsolidacji. 

Dolar zrobił wczoraj dołek na cenie 3,5215. Widać duże chęci do kupowania dolara, ponieważ nie zrobiliśmy nowego dołka. Może to pierwsze symptomy zmiany sentymentu. Kto kupił wczoraj dolara, nie powinien go sprzedawać taniej niż 3,5710. Moim zdaniem dolar jednak ma siłę zameldować się wyżej. Model pokazuje test ceny 3,5710 dzisiaj.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu