ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

To może być bardzo nudny tydzień.

Zapora popytowa dalej mocno trzyma kurs od dołu. Cena EUR/PLN na wartości 4,2330 pilnuje kursu przed spadkami. Ten tydzień zapowiada się w zakresie 4,2254-4,2620. Powinny być chwilowe spadki poniżej 4,2330 w kierunku 4,2254 i wtedy należy kupować euro a wyskoki w kierunku 4,2620 można wykorzystać do sprzedawania. Strategia na ten tydzień sugeruje trend boczny.

Dolara nikt nie chce. Co by miało się wydarzyć, aby rynek zmienił zdanie? Pewnie coś bardzo zaskakującego. Kurs USD/PLN powinien przetestować ostatni dołek na cenie 3,5116 i wtedy warto go kupować a ceny w zakresie 3,5562-35710 warto wykorzystywać do sprzedawania. Średnioterminowi trzymają dolara, ponieważ linka się napina i przyjdzie moment większego odreagowania. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu