ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Dziś król.

GBP/PLN wykonał plan w styczniu. Luty daje mu wzrosty. Długi termin to marsz najpierw w kierunku 5,1714 a gdy ten poziom padnie to następny jest na 5,2535. Dalej posiadanie funta ma sens.

Luty to opór na cenie 5,1936 a opór to 5,0441. Kupujemy w dolnym zakresie a sprzedajemy w górnym. 

Ten tydzień to wsparcie na 5,1014 a opór na 5,1578. Wybicie pokaże słabość strony.

 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu