ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przed szkodą i po szkodzie głupi.

Dobrze, że mam tą stronę, mogę się na niej wypłakać nad losem Polaków. W 25 rocznicę denominacji złotego i skreśleniu z banknotu 10000 złotych czterech zer, mamy hiper inflacje. Jak wielokrotnie pisałem, że idziemy w stronę Wenezueli to nikt nie wierzył. O skutkach hiperinflacji na gospodarkę można przeczytać wiele publikacji, a przy spadku PKB to mamy niezły bigos. Niestety, nieudolność jest znowu zrzucana na lud. Koniec.

Podsumowując, GBP/PLN czyli mój konik idealnie dotarł do szczytu 5,1257. To jest mocny opór. USD/PLN zakładałem 3,9252 a było 3,9243.Złoty osłabił się do tych dwóch walut. EUR/PLN działał według gracza forex a dziś mamy nowy dołek na cenie 4,2359. Dalej na 4,2590 sprzedaje mocno tak jak pisałem we wtorek a na nowych dołkach realizuje zysk. 

Po długiej przerwie tydzień udany. Miłego weekendu.

Nowy wpis 12:16 mocno kupie EUR/PLN gdy cena przebije poziom 4,2475 od dołu a tp zrobię na 4,2590.

Transakcja weszła o 14 godzinie ustawiam tp na umówionym miejscu a stop na 4,2358.

Zamykam pozycje z małym zyskiem, ponieważ nie zostaje z otwartymi pozycjami na weekend. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu