ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Witam wszystkich po przerwie Świąteczno-zimowej.

Ferie się skończyły więc trzeba się pokazać w pracy. I zaczynam od informacji, że zaczynam nową działalność, więc na wpisy będzie mniej czasu i z góry przepraszam ale będą się one ukazywać chaotycznie. Obiecuje jednak staranność jak w poprzednich latach. Jestem na rynku od 28 lat niedługo będzie okrągły jubileusz. Nie ukrywam, że chodzi mi po głowie zostawić już rynek i zacząć przekazywać w formie kursów to co wiem. Widzę, że z wiekiem nerwy potrzebują coraz dłuższego odpoczynku. Podobnie jak poprzednich latach informacje będą się ukazywały według schematu: poniedziałek USD/PLN, wtorek EUR/PLN, środa GBP/PLN a czwartek i piątek podsumowania. Początkowe tygodnie mogą być mniej cenne ponieważ jeszcze się nie połączyłam z rynkiem ale w miarę czasu będę się stawał pełniejszy. Będą również wpisy na temat mojego konika czyli Dax, Wig 20 ale sporadycznie.

Dziś USD/PLN. Długoterminowe wsparcie lutego to 3,8485. Do czasu przebicia tego poziomu jestem za osłabianiem się złotego w kierunku 3,9252.

Ten tydzień to wsparcie na cenie 3,8830 a opór na 3,9187.

Dziś kupujemy w rejonie 3,8898 a sprzedajemy w 3,9050. 

Ceny mogą się różnic kilka pipsów ponieważ ja korzystam z profesjonalnej płatnej platformy inwestycyjnej i ona pokazuje realne ceny z rynku. Informacyjne platformy nie odpowiadają za to co pokazują, wiec takich nie biorę pod uwagę.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu