ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Dziś obrady EBC, o 13;45 komunikat a o 14;30 konferencja prasowa.

Nasza strategia sugerowała odbicie EUR/PLN od zapory popytowej na cenie 4,2330. Wczoraj odbicie dotarło do 4,2530. To dało równe dwa grosze wzrostu. Dziś czekamy na konferencje prasową po obradach EBC. Strategia sugeruje umocnienie złotego. Moim zdaniem, przed takimi wydarzeniami lepiej pozostać poza rynkiem. Po co ryzykować swoje pieniądze.

USD/PLN ponownie w zakresie dolnego ograniczenia konsolidacji. Dolar powinien odbić ale model na dziś pokazuje mocnego złotego, więc odbicie nie powinno być duże. 

Czekamy na 14:30.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu