ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Będzie się działo.

Do 13:45 mamy luz, ponieważ do tej godziny inwestorzy będą poza rynkiem. Po tej godzinie mamy rollercaster. Kto od wielu lat czyta tę stronę wie, że dla mnie najważniejsza jest ochrona kapitału. Dla tych, którzy chcą jednak zaryzykować wpisy z poprzednich dni są dalej aktualne.

USD/PLN ma wsparcie tygodnia na cenie 3,83398 a opór w rejonie 3,87569. Opór zadziałał bardzo precyzyjnie ponieważ szczyt był na cenie 3,87646 wiec teraz czas na wsparcie.

EUR/PLN jak wszyscy wiedzą od wtorku, bardzo ważny poziom to 4,28676. Kilka dni na tym poziomie toczyła się walka. Ja widzę, że duży kapitał kilka dni kupował EUR. Ponieważ, wiedzą, że wszystkie dane z gospodarki Polskiej będą słabe. Więc optymizm w postaci wyborów i ceł wykorzystują do kupowania. Czas jak zwykle pokaże ja jeszcze mam w głowie 20 grudnia ponieważ w tym dniu powinien być najsłabszy moment tego miesiąca.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu