ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Dalsza realizacja zysków.

Znacie strukturę PKB, podawałem ja w piątek. Jedyny parametr optymistyczny jest wzrost eksportu. Zaprzecza to teorii o spowolnieniu u naszych zagranicznych odbiorców towarów. To jednak cenna informacja dla handlujących walutą, ponieważ informuje nas, że mamy napływ dewiz. 

Długi termin to odbicie od poziomu 4,32855 i marsz w kierunku 4,26441.

Ten tydzień to handel w rejonie 4,27645-4,31109.

Dziś walczę w rejonie 4,2947-4,2731.

Dziś złotówka jest na 4 miejscu najmocniejszych walut na świecie.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu