ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Złoty jest mocniejszy.

Złoty umocnił się, spadliśmy poniżej zapory popytowej na cenie 4,2330. Dziś mamy odbicie w kierunku 4,2450. Według tego co sugeruje strategia na ten tydzień, teraz powinno być umocnienie w kierunku nowego dołka. Zmienić to może geopolityka. Bardzo ciekawie wypowiadają się politycy, chyba trochę za bardzo lekceważą zagrożenie.

USD/PLN realizuje strategie. każdy kto chciał mógł kupić dolara w rejonie podanym w poniedziałek. Teraz czekamy na wzrost.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu