ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

PKB ma fatalna strukturę.

Spożycie indywidualne jest odpowiedzialne za ponad połowę PKB, inwestycje spadają, zapasy również. Na plus jest wzrost eksportu. Złoty słabnie do nowego szczytu. Czytelnicy tej strony byli na to przygotowania cały listopad. Co dalej napisze w poniedziałek. Moim zdaniem jest szansa na realizację zysków. Grudzień ma swoje prawa. Niestety przejadamy darowizny a to prosty kierunek w zapaść gospodarczą. Zakładam bardzo trudny początek nowego roku.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu