ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

9:50 mamy negatywną informacje dla PLN.

Czarna magia. SN pozwala aby skonwertowane kredyty hipoteczne były oprocentowane wg CHF LIBOR. Ciekawe jak to możliwe? Ale złoty zachowuje się negatywnie.

Założenie było na ten tydzień, że złoty będzie słabł i to się odbywa. Nie ma co więcej pisać. Przyczyny można sobie dorobić. Przypominam, że jutro PKB które znamy jako wstępne na poziomie 3,9 procenta. Mnie interesuje struktura, jeżeli ponad 50 procent tego wskaźnika będzie konsumpcja, czyli przejadanie darowizny to złoty dalej będzie słabł. Rynek to zweryfikuje natychmiast.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu