ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Rosną obawy inwestycyjne.

Firmy ciągnące gospodarkę mają zadyszkę. Z raportu wynika, że wzrosły koszty prowadzenia działalności w trzecim kwartale o 6,40 procenta. To może zaskoczyć inwestorów z okazji następnych danych. To są czynniki słabości złotego. Zakładam dalsze powolne osłabianie, ponieważ wszystkie podawane w najbliższym czasie dane powinny ciągnąć złotego w dół.

Dziś na tapecie funt. Wszyscy inwestorzy chcą posiadać funta przed wyborami 12 grudnia. Na dołączenie do tych szczęśliwców jest trochę za późno. Najniżej w tym miesiącu można było kupić GBP/PLN w rejonie 4,90. W tym momencie idziemy w kierunku znanym nam z wcześniejszych wpisów 5,0527. Tam się wiele wyjaśni czy rozładuje się pozytywny sentyment czy będziemy maszerować na wyższe poziomy. 

Na ten tydzień wsparcie mamy na 4,9980 a opór na 5,0494.

Miłego wieczoru.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu