ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Ten tydzień to czekanie na PKB.

Dane były podane jako wstępne na poziomie 3,9, jednak będzie się liczyła dla inwestorów struktura. Otrzymamy je w piątek. Jeżeli się potwierdzi, że ten wskaźnik jest oparty tylko na konsumpcji, złoty osłabnie. Konsumpcja to nic dobrego, przejadamy rozdawane pieniądze. Tłumaczenie, że za spadkiem wszystkich wskaźników stoją kraje unijne ich spowolnienie do mnie nie przemawia. Akurat mamy na Dax notowania blisko szczytu wszech czasów to gdzie to spowolnienie?

USD/PLN wybił opór na poziomie 3,88541 więc to czytelny sygnał, że idziemy w kierunku 3,96015.

Ten tydzień to zdobywanie kolejnych oporów, pierwszy jest na cenie 3,9262 a drugi na 3,92623.

Dziś gramy w rejonie 3,89222-3,90905.

 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu