ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Korea straszy a model pokazuje umocnienie złotego. 

Kurs EUR/PLN dotarł do poziomu 4,2330. To pierwszy poziom do którego mieliśmy dotrzeć. Teraz powinno być odbicie ale nie duże, a następnie test nowego dołka. Gdy Korea znowu przeprowadzi test (podobno w piątek), to osłabienie złotego należy wykorzystać do sprzedaży walut.

Cena USD/PLN  dotarła do poziomu 3,5545. Od tej ceny nastąpiło odbicie w kierunku 3,57. Po odbiciu powinien być testowany nowy dołek, podobnie jak na euro.

Strategia dalej w grze.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu