ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Test 5 złotych na GBP/PLN.

Tak jak sugerowałem we wpisie dotyczącym GBP/PLN w poprzednią środę ( zawsze o funcie pisze w środę) testujemy 5 złotych. Utrzymanie poziomów powyżej 4,9739 to szansa na test 5,0527.

Tak jak pisałem poprzednio, nic się nie zmieniło przed wyborami dobrze być na GBP/PLN.

Jutro dane o PKB uwaga model pokazuje duże rozczarowanie, więc uwaga na złotego, po godzinie 10.

Należy również przeanalizować CHF/PLN ponieważ jest w ważnym miejscu 3,9350. Wzrost był 8 groszy. Model pokazuje dalsze wzrosty jednak po korekcie w rejon 3,87-3,90.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu