ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Strategia na ten tydzień pokazuje mocniejszego złotego mimo próby nuklearnej w weekend.

Po naszej realizacji zysków złoty się umacnia. Dziś rano spóźnialscy mogli jeszcze sprzedać w rejonie 4,2630. W ciągu dnia złoty powinien umacniać się w kierunku 4,2330. To jest wsparcie pośrednie. Model pokazuje umocnienie złotego w kierunku 4,21. Strategia mówi o sprzedawaniu w rejonie 4,2630 a kupowanie w cenach 4,2330-4,21. 

Dolar po odbiciu od 3,60 spada. Złoty powinien być mocniejszy i do dolara, jednak tu umocnienie powinno być mniejsze. Kto sprzedał dolara za moją sugestią w rejonie 3,60, może kupować w cenie 3,5545. Dolar może zaliczyć dołek w rejonie 3,5410 ale to powinien być koniec spadku w tym tygodniu.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu