ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Po naszej realizacji zysków złoty się umocnił.

Inwestorzy, którzy zrealizowali zyski powinni zostać poza rynkiem, ponieważ dziś o 14;30 mamy ważne dane z Ameryki, a one mogą wprowadzić nerwowość na rynku Do tego dochodzi niepewność, co do Korei. Amerykanie wysłali tam swoje okręty. 

Nową strategie na przyszły tydzień podam w poniedziałek. Dla EUR/PLN znowu mamy test dolnego ograniczenia strategii. Moim zdaniem na tych poziomach dobrze jest się zaopatrzyć w euro.

Na USD/PLN wczoraj poziom 3,60 zatrzymał wzrosty. Moim zdaniem warto kupić dolara, gdy dotrze ponownie do dolnego ograniczenia podanego w strategii. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu