ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Dlaczego dolar jest taki precyzujny?

Cena USD/PLN spadła z 4,02426 do poziomu 3,92897. To dało 10 groszy. Następnie odbiła się od tego wsparcia i dotarła do 3,95334 aby dziś przebić wsparcie i iść w kierunku 3,90080. Wszystko to zostało opisane w poniedziałek. Bardzo dużo pozycji stoi na cenie 3,90. Nie jestem zwolennikiem kupowania dolara w ciemno, poczekam jak zachowa się na wsparciu. Mamy duży optymizm na rynku wiec złoty może umacniać się dalej. To umocnienie gdyby cena przeszła 3,9 będzie jak kamień w wodę o kolejne 5 groszy, więc należy uważać a z kupowaniem poczekać.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu