ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

EUR/PLN w konsolidacji ponad wsparciem na cenie 4,32486.

Długi termin to obrona wsparcia na cenie 4,32486. Tydzień zakończył się ponad wsparciem podanym w poprzednim wpisie na temat EUR/PLN. 

Ten tydzień to walka o utrzymanie wsparcia na cenie 4,31768. Do czasu jak jesteśmy powyżej jest szansa na atak poziomu 4,3404. Tam stoi wiele orderów na sprzedaż więc rynek będzie chciał dociągnąć do tego poziomu aby go przetestować. 

Dzisiaj wsparcie mamy na 4,32609 a opór na 4,33482. Z podanych zakresów widać, że jak zwykle handlem na EUR/PLN nie warto się zajmować, chyba, że wybite zostaną w/w poziomy.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu