ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Strategia wykonana w 100 procentach.

EUR/PLN dryfuje między cenami podanymi w poniedziałek w tygodniowej strategii. Cieszę się, że tak precyzyjnie jest realizowana przez rynek. Po naszej realizacji zysków złoty może trochę zyskać.

Najbardziej cieszę się z dolara. Zielona waluta miała złą prasę ale model twardo pokazywał, kupować. Dziś dotarliśmy do zakładanych poziomów na cenie 3,60.

Prawda jest taka, że model zakładał realizację zysków na cenie 3,5950, ale wzrost był tak duży, że te 50 pipsów można odżałować. W nowym tygodniu jak zwykle podam nową strategie. Dalej długoterminowi gracze powinni trzymać dolara. 

Jutro piątek, więc zamykanie pozycji na weekend, zobaczymy co rynek przyniesie.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu