ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Spowolnienie gospodarcze w Polsce dalej trwa.

Szczyt słabości gospodarczej model pokazuje na grudzień. Czas pokaże czy się sprawdzi. 

USD/PLN bardzo precyzyjnie dotarł do poziomu podanego w środę. Cena ta to 3,92897. Dołek w ubiegłym tygodniu to 3,92900. Respektowanie przez inwestorów tak precyzyjnie poziomu świadczy o dużej determinacji byków w tym zakresie. Jest to też poziom wsparcia długoterminowy. Na razie widzimy odbicie w kierunku wyższych poziomów. Odbicie to nie znaczy, że wzrosty. Taki jak pisałem zakładam kulminację spowolnienia w rejonie końca roku i tam też dolar powinien być najwyżej. Z tego wynika że kupowanie dolara w dolnych zakresach ma sens.

Ten tydzień to wahania w zakresie 3,90080-3,96253. W dolnym zakresie kupujemy a górnym sprzedajemy. Ten zakres informuje nas, że będzie poziom poniżej wsparcia długoterminowego dobry do kupowania USD/PLN. W rejonie 3,92897-3,90080.

Na dziś zakładam notowania w rejonie 3,92897-3,95926.

Miłego handlu i powodzenia.

 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu