ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Plan wykonany.

EUR/PLN precyzyjnie dotarł do poziomu podanego jako opór miesiąca. Widać, że inwestorzy długo terminowi kupują EUR/PLN w rejonie 4,32486. Bardzo precyzyjnie wykonują założenia. Z tego co widać to jest szansa na odbicie ale to wszystko.

USD/PLN nie osiąga poziomu zadanego w długim terminie. Dziś mamy zatrzymanie na cenie 3,93897. To opór tygodniowy natomiast docelowy opór miesiąca to 3,92897. Wiec trochę jeszcze zostało. 

Dziś mocy impuls zostanie zapoczątkowany o 14:30 może ułożyć rynek na przyszły tydzień. Moi czytelnicy jednak mają czytelny obraz rynku i należy się do tego stosować.

Mało było analiz taka jak moja (Czasami należy siebie trochę pochwalić) która zakładała przed wyrokiem TSUE realizację zysków i pozostawanie na złotym. Jak zwykle piszę dla Was drodzy czytelnicy ( hehe i dla własnego ego) abyście nie wierzyli we wszystko co mówią o Polsce i polskim rynku a stosowali twarde reguły gry. Jeżeli pomogłem zarobić to się cieszę. Dane które biorę do opisów zawsze są z ogólnie dostępnych serwisów. Ja korzystam z płatnego ale dla Was nie ma takiej potrzeby. PMI i inflacje wszędzie można znaleźć. Wracam w poniedziałek i walczymy na nowo.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu