ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Witam wszystkich bardzo serdecznie po wakacyjnej przerwie.

Moje komentarze w czasie wakacji nie były potrzebne. Zakładałem co i napisałem, że złoty będzie się osłabiał do końca wakacji i tak się stało. Cieszę się bardzo, że czytelnicy tej strony zarobili i biorę się do roboty aby końcówka roku była pozytywna.

Przyszedł czas na realizacje zysków ale o szczegółach napiszę w najbliższym czasie. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu