ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Dzienny.

8:50 sprzedajemy na 3,7530 kupno 3,7465 a gdy się zrealizuje to kupujemy na 3,7465 i sprzedajemy na nowym szczycie powyżej 3,7564.

Dziś od rana zakładałem jak widać na powyższym wpisie z godziny 9 najpierw spadek a następnie wzrost. Spadek już się zrobił i transakcja została zaliczona a teraz czekam na wzrost.

Dalej obowiązuje strategia podana w poniedziałek. Tak jest dużo oporów, że ciężko określić do jakiej ceny będzie odbicie. Należy obserwować i podjąć rozsądne decyzje.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu