ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Założenia budżetowe będą wykonane lepiej niż planowano.

Taka informacja wczoraj trafiła na rynek. Złoty jednak słabł w wyniku zagrożeń geopolitycznych. Dotarliśmy do poziomu 4,2703. Ja zakładałem realizację zysków z pozycji otwartych w rejonie 4,24 na 4,2650. Ta bariera okazała się trudną do sforsowania. Aby poziom EUR/PLN 4,2650 został trwale przebity, potrzebny jest nowy impuls. Przy spokojnym rynku nie ma na to szans. Czekamy więc na impuls.

Model pokazywał wczoraj twardo aby kupować dolara i kto to zrobił może zrealizować zyski w pierwszej zaporze popytowej na cenie 3,5685. Para USD/PLN ma szanse na wzrosty, jednak podobnie jak przy euro, powinno się coś wydarzyć co pomoże pokonać pierwszą barierę podażową. 

Czekamy na mocniejsze impulsy.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu