ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Wakacje na rynku?

EUR/PLN długi termin to wsparcie na 4,2450 zostało osiągnięte. Plan minimum wykonany. Gdyby i ten poziom został przebity to nastepny jest na 4,2113. Obrona wsparcia to kierunek 4,2656-4,2899.

Średni termin to do czasu gdy przebywamy ponizej 4,2582 jest szansa na dalsze umocnienia w kierunku nowych dołków. 

Dzis czekam na 4,2588. A tak naprawdzę to dalej małe wahania.

Dzienna transakcja na dolarze kupno na 3,7252 i sprzedaż na 3,7382 się powiodła. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu