ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Głupio tak cytować samego siebie..

Wpis z dnia 10 czerwca oddaje sedno ostatniego czasu. Cytat. "Średni termin to gra pod zwyżkę dolara aby nim przyłożyć " dalszy ciąg można przeczytać z wpisu historycznego. Nic dodać nic ująć. Dolar został wyciągnięty a straszono fikcyjnie atakiem na Irak. Można dorabiać różne teorie ekonomiczne ale jedno jest pewne, ktoś rozgrywał opisany scenariusz. Pogłoskami podbijał cenę aby przyłożyć.

Koniec zarozumialstwa, co dalej?

Po to zostali ugotowani inwestorzy z drogim dolarem aby teraz go trzymać i nie pozwolić aby wzrastał. Do czasu jak nie powrócimy powyżej 3,7927 jestem za marszem w kierunku 3,6306. 

Średni termin to wahania w zakresie 3,7582-3,6803.

Ten tydzień to 3,7116-3,7616.

Dzienne zagranie to kupowanie w rejonie 3,74 a sprzedaż na 3,75.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu