ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Brytyjska rozgrywka.

Sprzedaż 3,81 stop 3,8130 tp 3,8030 godzina 8:50

GBP/PLN długi termin coraz bliżej zakładanego poziomu 4,7123. Dziś było 4,7408.

Średni termin to walka z poziomem 4,8040. Aby można powiedzieć, że funt będzie wzrastał to cena powinna przebić ten poziom na stałe. 

Ten tydzień to kupowanie w rejonie 4,74 a sprzedawanie na 4,80.

Day treding przyniósł 70 pipsów. Można zagrać jeszcze raz sprzedając na 3,81 i kupując na 3,8030. Zakładam zejście dolara dziś poniżej 3,80. Oczywiście chwilowo.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu