ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Realizowana jest strategia podana w poprzedni poniedziałek.

Długi termin powróciliśmy w piątek na płytkim rynku powyżej 3,7927. To informacja, że dolar się nie poddaje. Do czasu jak jesteśmy powyżej tej ceny jest szansa na wzrost w kierunku 3,8355.

Średni termin to konsolidacja w rejonie znanym nam z poprzedniego wpisu na cenie 3,7817 a 3,8098. Tu potoczy się walka.

Ten tydzień to wahania w zakresie średniego terminu.

Day trading nie przynosi spodziewanego zysku więc zamykamy pozycje na zero. Przypomnę, że sugerowałem o godzinie 8:00 sprzedawanie w rejonie 3,7958 a kupowanie w 3,7882/3,78411. Żaden z poziomów tp nie z0stał osiągnięty a rynek się buja w wąskim zakresie. Jest dziś szansa na niższe poziomy. 

Weszły oba tp 3,7882 i 3,78411. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu