ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Na co dziś głosujemy.

Kto czytał komentarz w poniedziałek dotyczący USD/PLN jest zakupiony pod korek. Cena sugerowana była na 3,7581. Spadliśmy dużo niżej ale nie dotykaliśmy wsparcia na cenie 3,7525. Dołek był na cenie 3,7546. Realizujemy zyski w cenie 3,7814 lub wyżej. Głosujemy za wzrostem do podanych poziomów. Przypomnę, że trochę większy ruch może się wykonać do przebitego wsparcia na cenie 3,7927. 

Day trading na dziś to kupowanie w rejonie 3,76573 a sprzedawanie na 3,77578. Ponieważ dolar mocno się waha do końca czerwca będę podawał rano poziomy do Day trading więc postaram się ugrać 15 groszy czyli grosz dziennie. Wiem, ze to mało ale są wśród was inwestorzy którym to wystarcza. Ja tez będę musiał poświecić temu swój czas i zobaczymy jak to wypali. Test.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu