ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Wiem, że wielu z Was gra na EUR/PLN.

Trochę lekceważę inwestowanie w EUR/PLN zmienność jest niewielka. Okazuje się jednak, że są inwestorzy grający na tej parze tylko dużymi kwotami. Cenią sobie małą zmienność i ruchy w wąskim zakresie, ponieważ cena do ryzyka jest niska a rynek dobrze płaci za cierpliwość. 

Długi termin to informacja o tym, że złoty powinien być słaby. W tym roku powinniśmy zobaczyć poziomy powyżej 4,40. 

Średni termin informuje nas, że idziemy w kierunku 4,2451 a gdyby ten poziom nie wytrzymał to następny jest na 4,1794. Zmienię zdanie gdy powrócimy powyżej 4,2765.

Ten tydzień zaczął się optymistycznie dla złotego. Ale cena wybroniła 4,25622. To informacja, że rynek będzie próbował pomaszerować do wybitego wsparcia na cenie 4,2765. Dziś idziemy w kierunku 4,2705. Optymizm na rynku sugeruje, że dalsze osłabienie będzie trudne. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu