ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Działanie siłą powoduje opór.

Gdy siła rośnie proporcjonalnie rośnie opór. Duży gracz straszy Meksyk cłami. Gospodarka tego kraju mocno zależy od Ameryki. Działanie z pozycji siły skończy się wielką klapą. My możemy to obserwować i się do tego dostosowywać. 

Na naszym podwórku mamy rozgrywkę na GBP i EUR. Komisja przygląda się Włochom i jego deficytowi. W weekend ustępuje Pani premier w GB. Dziś mamy posiedzenie EBC. Dużo tego więc zmienność może być większa.

GBP/PLN waha się w zakresie 4,8040-4,8331. Wybicie pokaże kierunek. Model pokazuje 60/40 za wybiciem w górę. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu