ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Słowami można manipulować, czynami nigdy.

Wczoraj największy gracz giełdowy obiecał WB wszystko jak tylko wyjdzie z Unii. Nie wiem co mają teraz w głowie Anglicy ale widać, że inwestorzy w to uwierzyli. GBP/PLN odbił do pierwszego wsparcia na poziomie 4,8331. Tylko ci którzy mieli wystawione ordery mogli tak sprzedać króla, ponieważ cena był dokładnie 1 sekundę. Dalej mamy zakres wahań 4,8040 mocny i 4,8331. Wybicie pokaże kierunek. Index PMI dla usług się wybronił i pokazał 50,4. Widać, że funt ma szansę na odbicie ale uwaga może to trwać 1 sekundę.

Ważne dolar przebija długoterminowy zakres 3,7927. Oczywiście od tego poziomu się odbijemy ponieważ to jest mocy poziom a niedźwiedzie się tak łatwo nie poddadzą. Należy jednak obserwować na ile mocne będzie to odbicie.

 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu