ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Cieszę się, że wielu z Was uchroniłem od kupowania drogiego dolara i funta.

USD/PLN po wczorajszym szczycie na cenie 3,8358 (zakładałem 3,8351) zanurkował dziś do 3,7949 (zakładałem 3,7965). Zakładam, że czytelnicy wczoraj sprzedali a dziś kupili. Moim zdaniem warto dalej realizować zakładana taktykę, pamiętając o strategii długoterminowej.

GBP/PLN zaliczył dziś zakładany poziom 4,8050. Dołek był na 4,8057. Wszyscy którzy sprzedali powyżej 5 złotych mogą zrealizować zyski. Czy funt odbije nie wiem ale wiem, że zaczyna rozgrywkę funtem największy gracz w czerwonej czapeczce który dziś odwiedził królową. Wiadomo czeka nas mocne wahanie. Opór jest na znanym nam poziomie 4,8512 a następny na 4,8825. 

EUR/PLN szkoda słow. Wsparcie na 4,2756 opór na 4,2881. Wybicie pokaże kierunek. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu