ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

No to się Wielka Brytania doigrała.

Wskaźnik PMI spadł dla GB poniżej 50. Wynosi dziś 49.4. To nic w stosunku do Niemieckiego wskaźnika na poziomie 44,3. Moje zdanie znacie Wielka Brytania na wyjściu z Unii zyska i długo się trzymała ze wskaźnikiem powyżej 50 ale pękła. Wartość 50 mówi o rozwoju, a poniżej o zwijaniu się. Niemcy zwijają się od 1 lutego. GB ma spóźnienie pół roku.

USD/PLN w długim terminie powinno zyskiwać.

W średnim terminie mamy akumulowanie w rejonie 3,7927-3,8351. W górnym zakresie sprzedajemy a w dolnym kupujemy.

Ten tydzień to akumulowanie im niżej kupimy tym lepiej. Opór to 3,8374 a wsparcie to 3,8126 ale uwaga możemy zapikować nawet do 3,7965. Tu będzie stał worek kupujących.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu