ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Kto chciał mógł kupić GBP/PLN.

Długoterminowi inwestorzy weszli w posiadanie GBP/PLN po cenie 4,9612 a średnioterminowi po 4,9501. Funt spadł w ubiegłym tygodniu w rejon 4,9408. Tak jak sugerowałem warto było kupować króla przy mocnych spadkach. W poniedziałek można było zrealizować zyski, funt wyskoczył w rejon 4,9896. Kto tego nie zrobił musi czekać na ponowną okazję a model pokazuje, że wrócimy powyżej 5. Pamiętać należy, że nie warto walczyć z rynkiem i gdy nas scenariusz się nie będzie realizował należy pozbyć się GBP/PLN. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu