ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Co prezydent powie to tak jest.

Chciałbym być przyjacielem prezydenta USD. Wystarczyło by na tydzień. Po każdej wypowiedzi jest ruch na 600 miliardów dolarów. To trochę jest. Teraz mamy ciepły ton więc rynki się uspokajają. Na jak długo, wie tylko jeden człowiek. To daje nie równą grę. Nie można handlować gdy wszystko idzie po mojej myśli bo za chwile mogę dostać nóż w plecy. Ale cóż nikt kto zajmuje się rynkami nie wygrywa bez przerwy. Na gracza zawsze się znajdzie większy gracz, tylko musi się przygotować. Teraz jest moment aby trzymać się z dala od rynku. Chyba, że ma się dobrego wujka w Ameryce. 

EUR/PLN w długim terminie idzie w kierunku 4,3519.

Termin średni to zakres 4,3111-4,3206.

Ten tydzień to kupujemy w rejonie 4,2895-4,2987 a sprzedajemy w cenach 4,3079-4,32.

Tak jak wczoraj pisałem jestem za słabszym złotym w pierwszej kolejności do dolara a w drugiej do euro.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu