ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Model dalej sugeruje wzrostową tendencję dolara.

Tydzień powinien rozpocząć się od spadku wartości dolara. Dalej zakres konsolidacji obowiązuje. Strefa 3,8453-3,8159 jest wykorzystywana do akumulacji waluty. Należy pamiętać, że rynek nigdy nie jest oczywisty a to co sugeruje to tylko większe prawdopodobieństwo na wzrosty niż spadki. Zawsze mam na uwadze, że ktoś kto stworzył handel na forex zrobił to po to aby oszukać większość uczestników przez większość czasu. Do czasu wybicia w dolnym zakresie kupujemy a w górnym sprzedajemy. Gdyby do wybicia doszło to idziemy w kierunku 3,8631.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu