ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Podsumowanie tygodnia.

USD/PLN wykonał robotę wybił się z konsolidacji góra i zaliczył precyzyjnie 3,8457. Jestem dalej nastawiony pro wzrostowo do dolara do czasu jak nie spadniemy poniżej 3,7927. 

EUR/PLN precyzyjnie doszło wczoraj 4,3015 oczywiście zakładałem, że dojdziemy do 4,3016. Tego jednego pipsa chyba mi wybaczycie. 

GBP/PLN tu mieliśmy zejść w kierunku 4,9612 a dołek był w rejonie 4,9688. To znaczy, że nie udało się funta kupić. Więc należy czekać. Moja zasada handlu mówi precyzyjnie jak nie kupiłem w dołu to nie robię nic. 

Wrócił optymizm na rynek ale polski złoty nie reaguje. Jestem za osłabieniem złotego do dolara a pozostałe pary moim zdaniem będą w trendzie bocznym. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu