ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Z giełd światowych odpłynęło 600 miliardów dolarów.

Po informacji o zaostrzeniu wojny handlowej miedzy największymi gospodarkami, giełdy zanurkowały. Co z tego wynika? Nic, ani centa z tej kwoty nie trafiło na rynek walutowy. Więc dalej czeka nas marazm.

EUR/PLN w długim terminie ma dalej zakres 4,2765-4,3519. Do czasu gdy na trwale nie przebijemy dolnego ograniczenia jest szansa na wzrost do górnej bandy.

Średni termin to walka w rejonie 4,2652-4,3016. W dolnym zakresie kupujemy a w górnym sprzedajemy. Model pokazuje w najbliższym czasie nadbicie poziomu górnego ograniczenia i marsz w kierunku 4,3042.

Ten tydzień to marsz w kierunku 4,2982-4,30.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu