ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Ciężko się zabrać za pracę koncepcyjną gdy mózg był na urlopie.

Mamy optymizm na rynku. Wielokrotnie podkreślałem, że zmienność na parach walutowych wróci gdy giełdy przestana rosnąć. Na razie się na to nie zanosi. Zarobki grubasów są tak duże na rynku papierów wartościowych, że nawet para EUR/USD stoi w miejscu.

Długi termin sugeruje dalsze wzrosty. Wsparcie na cenie 3,7927 dalej działa. Tak jak wielokrotnie podawałem. Zakładam marsz w kierunku 3,9548. Model pokazuje, że będzie wyżej. Zakres sugerowany powyżej 4. Az się nie chce wierzyć ale zmienię zdanie jeżeli w sposób trwały spadniemy poniżej 3,7927.

Średni termin podobnie sugeruje wzrosty. Poziom 3,8180 jest ważny. Gdy jesteśmy powyżej jest szansa na wzrosty w kierunku 3,8405-3,8631. Gdy spadniemy poniżej to pierwsze wsparcie jest na 3,7927.

Krótki termin to walka w zakresie 3,8134-3,83. Wybicie pokaże kierunek a do tego czasu w dolnym zakresie kupujemy a w górnym sprzedajemy.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu