ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Kupuj ryzyko gdy leje się krew.

Smutna prawda, ale inwestor wykorzystuje: groźbę wojny, zamachy, konflikty zbrojne do kupowania ryzyka. Historia pokazuje, że to się bardzo opłaca.

Wczoraj sugerowałem kupowanie EUR/PLN w rejonie 4,2575 a dziś sugeruję sprzedawanie w cenie 4,2839. Po sprzedaży euro warto zrobić sobie weekend. Po dramatycznych wydarzeniach Świat szybko wraca do normalności. Za kilka lat zamachy nie będą wywoływały żadnego skutku na rynku. Wydaje mnie się, że kupowanie złotego ma sens wbrew zasadzie, ze nie zostajemy na ryzykownych walutach na weekend. 

Dolara preferuje na inwestycje. Kto kupił dolara za moją sugestią w rejonie 3,6133 twardo go trzyma. Inwestorzy krótkoterminowi mogą zrealizować zyski w rejonie 36529, średnioterminowi zostają na walucie.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu