ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Po naszej realizacji zysków złoty umacnia się.

Dobrym pomysłem było zrealizowanie zysków na EUR/PLN. Sugerowałem to zrobić w rejonie 4,30. Złoty przesadził wczoraj z umacnianiem, więc dzisiaj wyrówna amplitudę drgań i wahania powinny powrócić w rejon 4,26.

Dolar, po osiągnięciu szczytu na cenie 3,6650, w dniu wczorajszym spadł do 3.6133. Moim zdaniem to dobry poziom do kupowania dolara z myślą o tym, że sprzedamy go powyżej ostatniego szczytu. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu