ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Stali klienci mogli sprzedać EUR/PLN po cenie 4,29.

Przypomnę ważną informacje. Stali klienci mogą wystawiać w naszym kantorze zlecenia oczekujące. Polega to na tym, że należy przyjść i zgłosić chęć sprzedaży umówionej kwoty , po umówionej cenie. Gdy taka cena się pokaże na rynku, to transakcja zostanie zrealizowana. Od kwoty transakcji zostanie odliczona, wcześniej ustalona z klientem marża. Cena musi się pokazać w czasie od niedzieli od godziny 23.00, do piątku do godziny 22.00. Cały ten czas zlecenie jest aktywne. Wczoraj ceny EUR/PLN podchodziły pod 4,30. Zalecałem, aby klienci inwestujący w zakresie średnioterminowym zrealizowali zyski. Kto chciał, mógł takie zlecenie wystawić i zrealizować zyski, pomimo tego, że wczorajszy dzień był wolny od pracy.

Dalej obowiązuje  opisana wcześniej strategia dla EUR/PLN.  Model pokazuje realizację zysków. Mimo zagrożenia wojennego, cena w rejonie 4,30 jest dobra do realizacji zysków. W dniu dzisiejszym cena EUR/PLN idzie w kierunku 4,27. W dłuższym terminie powinniśmy zobaczyć zakres 4,2575. 

USD/PLN para ta dotarła do 3,6659. Mój obliczeniowy poziom to 3,6650. Krótkoterminowi inwestorzy sprzedają dolara w tym zakresie a średnioterminowi czekają. Model pokazuje, że po korekcie powinien być jeszcze jeden wzrost.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu