ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Strategia z dużą starannością jest realizowana przez rynek.

Według strategii na ten tydzień sprzedajemy USD/PLN na 3,6350. Dziś mamy szczyt na poziomie 3,6374. Kto kupił za moją namową walutę w rejonie 3,5898-3,6078, może zrealizować zyski. Średnioterminowi z kupionym dolarem czekają. 

Podobnie mamy sytuacje na EUR/PLN. Kto kupił EUR/PLN na cenie 4,24 może zrealizować zyski według podanej w poniedziałek strategii na cenie 4,26. Średnioterminowi czekają. 

Trzeciego sierpnia zalecałem kupowanie CHF/PLN. Tego dnia cena spadła poniżej 3,70. Dziś frank zrobił 9 groszy wzrostu. To za późno na kupowanie. Cieszę się z wami, że macie niższe raty do spłaty.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu