ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Kupowanie EUR/PLN było dobrym pomysłem.

W ubiegłym tygodniu zalecałem kupowanie EUR/PLN w rejonie 4,24. Dziś rozpoczynamy nowy tydzień i mamy nowe rozdanie. Dalej dobrym pomysłem jest kupowanie EUR/PLN poniżej 4,24. Dziś dołek mieliśmy w rejonie 4,2328. Sprzedajemy w zakresie 4,2550-4,26. Na tej parze jednak będzie ciężko coś ugrać.

Dolar respektuje średnioterminowy zakres. Ceny w zakresie 3,5627-3,6061 warto wykorzystywać do kupowania dolara według strategii średnioterminowej podanej 27 lipca. Inaczej ma się sytuacja dotycząca tego tygodnia. Zakładam kupowanie dolara w rejonie 3,5650-3,58 a sprzedawanie w cenach 3,6150-3.6350. Po tak długim trendzie spadkowym dolara, nie widzę możliwości dużego wzrostu. Nastąpi to po dłuższej konsolidacji i może to potrwać. Dla EUR/PLN i USD/PLN zakładam słabszego złotego na koniec sierpnia. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu