ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Dziś czekamy na 14;30. 

Tydzień wakacyjny. Strategia na EUR/PLN mówiła o trendzie bocznym i tak się stało. Cena EUR/PLN wahała się w zakresie 4,2356-4,2616. Dwa i pół grosza różnicy to gra dla cierpliwych i wytrawnych graczy.

Dziś ważne dane dla dolara. Dolar w tym tygodniu wybił się dołem z konsolidacji. To świadczy o jego słabości. Do czasu powrotu powyżej ceny 3,6061, jestem za marszem w kierunku 3,55. Po przebiciu tego poziomu zobaczymy następny na 3,50. Strategia dalej mówi o tym, że każde odbicie na dolarze należy wykorzystywać do sprzedawania walut. O godzinie 14:30 mamy raport z amerykańskiego rynku pracy. To może trochę poprzewracać na rynku. Okres wakacyjny nie sprzyja inwestycjom, ale od poniedziałku może być ciekawiej, bo mamy dane z Ameryki, które mogą zaskoczyć. Zaskoczenie to dobra pożywka dla zmienności.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu