ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Kolejne instytucje straszą Polskę. 

W reakcji na zmiany w sądach powszechnych, agencja Moodys postraszyła Polskę nieprzychylną opinią. Agencja przewiduje spór Polski z Komisją Europejską. Te czynniki oraz Brexit spowodują mniejsze napływy środków unijnych. Złoty dzięki temu jest dalej słaby.

EUR/PLN miało wczoraj zakres wahań 4,2437-4,2597. Ceny dotarły do dolnego zakresu wahań. Można było tanio kupić euro. Dziś idziemy w kierunku górnego ograniczenia. Okres wakacyjny nie sprzyja inwestycją. Wiec na rynku mamy marazm.

USD/PLN przebił cenę 3,6061. To była cena średnioterminowa. Mamy średnioterminowy sygnał kontynuacji trendu spadkowego dolara. Zmienić to może powrót ceny powyżej 3,6061-3,6299. Do tego czasu nie warto dotykać dolara. Po wybiciu dołka dolar wyznaczył zakres wahań na 3,5893-36299.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu