ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Polityc zaszczepili na polskim rynku niepweność.

Komisja Europejska rozpoczęła postępowanie przeciwko Polsce. Powstało wiele wątpliwości. Mamy miesiąc na wyjaśnienia. Chodzi o ustawę o sądach powszechnych którą podpisał prezydent. Ciekawe jak zostanie ten konflikt rozwiązany, skoro parlamentarzyści są na wakacjach. Gdyby nie ta patowa sytuacja, złoty by był mocniejszy ponieważ rynek optymistycznie przyjmuje dane. 

Strategia na ten tydzień dla EUR/PLN to nudna konsolidacja w zakresie 4,2702-4,24. Wybicie z tej konsolidacji pokaże kierunek. Do czasu wybicia sprzedajemy jak najbliżej 4,27 a kupujemy w rejonie 4,24. 

Dolara dalej nikt nie chce. Należy być czujny. Przebicie poziomu 3,60 spowoduje spadek o kolejne 10 groszy. Na wzrost dolara, na ten moment się nie zanosi. Podobnie jak z euro, mamy wakacyjną konsolidacje w rejonie 3,60- 3.64. Kupujemy w rejonie 3,60 a sprzedajemy jak najbliżej 3,64. Wybicie pokaże kierunek. O wybicie będzie ciężko, ponieważ jesteśmy w zakresie średnioterminowego oporu. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu